streda 25. februára 2015

EOS (recenzie)

BLUEBERRY ACAI (ČUČORIEDKA)  - Unikátny balzám na pery EOS Blueberry Acai ochrání vaše pery pred nežiadúcými vplyvmi, intenzívne ich hydratuje a umožní ich krásu. EOS Blueberry Acai je doslova  nabitý antioxidantami a obsahuje veľký podieľ zkludňujúceho bambuckého masla a jojobového oleja, ktorý udržuje pery po celý deň perfektne hydratované, mäkké a super hladké. Je z celku prírodný, bez vazelíny.


ÚČINKY:  > hydratuje
                   >  vyživuje
                   >  zvláčňuje
                  >  zjemňuje
                   >  chráni
                   >  zkludňuje

ZLOŽENIE: >  vitamín E - antioxidant, chráni pery pred okolitými vplyvmi
                      >  bambucké maslo - zkludňuje a zvláčňuje
                       >  jojobový olej - hydratuje

MôJ NÁZOR: Tento EOS Blueberry Acai je veľmi dobrý. Pomáha najmä v zime pred chladným a surovým počasím. Tento eos už ako vidíte má veľa účinkov čo je samozrejme výhoda iba pre Nás. Veľa ľudí odrádza cena ktorá sa pohybuje od 7e a vyššie... Ak vidíte niekde eos za 2e je dosť možné, že je to fake, tak si radšej obiednajte drahší aby ste mali istotu, že fake nedostanete. Na našej facebook stránke nechám aj odkaz kde som si Eosy objednávala ja a tam Vám fake určite nepríde. V každom eose je 100% prírodných látok a preto tomu zodpovedá aj tá cena. Tento EOS Blueberry Acai osobne odporúčam a ak aj vy máte nejaký eos dajte mi vedieť dole do komentára a aj vaše recenzie naň. :))
STRAWBERRY SORBET (JAHODA) -  EOS Strawberry Sorbet  je veľmi populárny prírodný balzam na pery. Obohatený o prírodné oleje, hydratačné bambucké maslo a na antioxidanty bohaté vitamíny C a E. Úžasne hydratuje pery a nádherne vonia. 100% prírodný, 95% organických zložiek.

MôJ NÁZOR:   Tento EOS Strawberry Sorbet je veľmi dobrý a pery tiež zaručene hydratuje. Je to príchuť jahody čiže je sladký a chutný. Taktiež môžem tento eos len odporučit. A ak máte aj tento eos, tak napíšte do komentu Váš názor naň. :)
LEMON DROP (CITRÓN) - Tento EOS Lemon Drop je tiež veľmi známy. Vonia veľmi pekne ale nemá príliš výraznú vôňu. Taktiež ako každý iný eos je 100% prírodný. Má veľa účinkov a je určený hlavne na leto. Obsahuje vysoký faktor proti slnku a pery chráni pred žiarením a vysušovaním pier.  Preto je dobrý najmä na leto. A ako aj pred tým, ak máte tento EOS Lemon Drop, tak napíšte Váš názor. :))
SUMMER FRUIT (LETNÉ OVOCIE) - EOS Summer Fruit je balzám na pery s prirodzenými antioxidanty a osviežujúcou chuťou letného ovocia. Neobsahuje parabény ani vazelínu. Obsahuje antioxidanty, vitamín E, zkludňujúce bambucké maslo a jojobový olej. Tento eos udržuje pery vlhké, mäkké a super hladké. Bambucké maslo a vitamín E vyhladzuje a necháva pery jasné, bezlepkové, bez parabénov, bez petroleja. 

MôJ NÁZOR: Tento EOS Summer Fruit je jeden z najlepších. Pery tiež hydratuje a perám nesmierne pomáha. Tento eos tiež odporúčam a nenechajte sa znovu odradiť cenou. Ak chcete aby boli vaše pery krásne a nepopraskané jednoznačne odporúčam eos. Aj na tento EOS Summer Fruit mi napíšte názor. :)
Ak chcete aby boli vaše pery zdravé tak dajte svojím perám zdravú podporu s balzámom od EOS. Eos pozná prianie Vašich pier. Tak, odporúčam každý jeden Eos.


ĎAKUJEM, že ste si prečítali tento post a dúfam, že Vás to aspoň trochu zaujalo. Ak sa vám páčil, tak dajte like (y) a nezabudnite, že ak máte aj vy eos, tak práve mňa zaujíma Váš názor. Názory píšte do komentu :)Vaša Domča ;)


Share:

0 komentárova:

Zverejnenie komentára

♥♥♥

♥♥♥