štvrtok 2. apríla 2015

Something new :)

1.Apríl

Takže už určite všetci viete že včera bol 1. apríl - deň bláznov. Včerajší deň bol naozaj veľmi napínavý. Každý iba čakal na to, kým niekoho nachytá a spraví mu ten nejaký "1.apríl". Mnohý boli zas opatrný aby niekomu nenaleteli a nechytili sa na "pascu". Mne spravili prvý apríl moji spolužiaci...vôbec som si neuvedomila, že dnes je ten bláznivý deň. Až potom čo som sa chytila na pastu na kľúčke, tak samozrejme som si išla umyť ruky. To by neboli oni, keby všetko nedomysleli...Pri umývadle ma čakalo ďaľšie "prekvapenie"..kohútik na točke začal striekať ako divý. :D No nechajme to už tak, pretože som sem neprišla písať o prvom apríli. Tak a teraz pridám 5 vecí z môjho šatníku, ale určite ich prídam ešte oveľa viac, no len inokedy.   :)

1. Táto košeľa mi hneď padla do oka. Páči sa mi jej strih, farba ale najviac asi tá čipka hore na chrbáte. Je z obchodu H&M v Trenčíne. Nemá rukávy a je dobrým "kúskom" na leto. Dá sa celkom jednoducho kombinovať, no jednoducho ma zaujala.
   zo zadu..

    čipka.. :)

   z predu..


2. Znovu blúzka...a znovu z H&M. Je to veľmi pekný strih, vzadu je trochu dlhšia ako v predu. Srdiečkový vzor, bielo-čiernej farby sa mi páčil, tak som neváhala a kúpila som si ju, pretože veľmi sa mi páčia blúzky takého strihu ako sú napríklad tieto dve. 


3. Sukňa.. :).. je to obyčajný "áčkový" strih. Guličková, jednoduchá a môžeme ju ľahko kombinovať napríklad k bielemu tielku alebo nejakému tričku ale nie výraznému, pretože sukňa je viac elegantná ako športová...prepáčte, ale kde je kupovaná, som už zabudla...ups :P


4. Teraz prišiel rad aj na toto tričko. Je kupované v Terranove v Žiline. Má silno-modrú farbu a páči sa mi pretože, je tam znovu čipka. Neviem, čo viac k tomu mám povedať, okrem toho, že je tiež ľahko kombinovatelné k rifliam, čiernym nohaviciam ale dá sa kombinovať samozrejme aj inak.5. A už sme sa dostali aj ku poslednej veci..Je to svetrík z Gate. Taktiež pekná ale zároveň jemná farba. Čím ma zaujal, je tá koženka hore a jeho strih. /kardigén/..Boky sú mierne predĺžené a je bez gombíkov.
  z predu..

  zo zadu..
 zo šikma..Tak, sme u konca z maličkej "ochutnávky" môjho šatníku..
Veľmi sa ospravedlňujem za nekvalitné foto ale nedalo sa. Sami viete, aké je počasie, ale niekedy inokedy Vám pridám aj taký post kde budem mať fotky s týmito vecami. Dúfam, že sa Vám aspoň trošku páčil tento príspevok. Ak áno môžte zanechať like, koment či zdielanie. Budeme veľmi radi.. :)


P.S. prajeme Vám príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov :)

Vaša Domča ;)
Share:

0 komentárova:

Zverejnenie komentára

♥♥♥

♥♥♥