utorok 17. mája 2016

10 facts about us

Ahojte, vítame Vás po straaaašne dlhej dobe pri novom článku. V poslednej dobe sme mali toho veľa v škole a Ada mala prijímačky na strednú školu. Rozhodli sme sa Vám napísať pár faktov o nás, pretože toho o nás moc asi neviete. Dúfam že sa Vám článok bude páčiť a snáď sa o chvíľu vidíme pri ďalšom článku.

Ema: 

1. Môj obľúbený koníček je asi gymnastika a tanec. Ďalej veľmi rada čítam a nakupujem.
2. Najradšej mám asi kuracie prsia plnené šunkou a syrom s hranolkami a ryžou. To by som jedla stále :D Obľubujem taktiež aj pizzu, syrové cestoviny alebo palacinky.
3. Nemám konkrétne zameranie na žáner hudby ale počúvam väčšinou hudbu, ktorá sa mi páči a ktorá je dá sa povedať IN. :D
4. Nad obľúbeným kúskom v mojom šatníku som premýšľala veľmi dlho a nakoniec som si vybrala obyčajné čierne skiny džíny. Sú ľahko kombinovateľné a pohodlné.
5. Bez rozmýšľania je môj najobľúbenejší film TWILIGHT. Taktiež mám veľmi rada Papierové mestá alebo Na vine sú hviezdy.
6. Najlepšie nakúpim vždy asi v H&M. Ale napríklad rifle kupujem najradšej v Tally Weiju.
7. Patrím medzi ľudí čo by sa chceli aspoň raz za život pozrieť do Ameriky. Najviac asi do New Yorku, Miami a Bahamy.
8. Pri obľúbenej knihe v tom mám jasno. Sú to Na vine sú hviezdy a S láskou Rosie.
9. Obľúbená herečka je určite Sandra Bullock a herca si neviem vybrať :D
10. V poslednej dobe je to SnapChat. Ale rada pozerám novinky a fotky na Instagrame.

Ada

1. Medzi moje obľúbené koníčky patria prechádzky s mojim psom Bernym, čas pri knihách a s rodinou a stretávanie sa s priateľmi.
2. Obľúbené jedlo nemám len jedno. Milujem tortily,cestoviny a klasiku v podobe rezňa a šalátu od mamy :)
3. Z hudby najviac počúvam soundtracky z filmov ,ale z kapiel milujem Coldplay, OneRepublic, The Script...
4. Najradšej z môjho šatníku mám asi obyčajné šedé tričká ,ktoré sa hodia k všetkému a všetky moje svetre v ,ktorých nikdy nieje zima ! :)
5. Na vine sú hviezdy, Marley a Já, Dánske Dievča jednoznačne moje 3 naj filmy. Ďalej mám veľmi rada Papierové Mestá, Hachika....
6. Obľúbený obchod nemám. Nakupujem tam kde sa mi to momentálne páči.
7. Môj najväčší cestovateľský sen je Amsterdam. Toto mesto ma lákalo hneď po zhliadnutí Na vine sú hviezdy. Ďalej by som rada navštívila Aljašku a severné krajiny ( Fínsko,Norsko...)
8. Opäť mám troch favoritov. Všetky skvelé miesta ( Jennifer Niveová) Na vine sú hviezdy a Kam zmizla Aljška ( John Green)
9. Moje obľúbené herečky sú Shailene Woodley a Emma Watson a herci Eddie Raydmane a Ansel Elgort.:)
10.Z aplikácii mám úplne najradšej Spotify. Milióny pesničiek na jednom mieste :)

Domča:

1. Ja nemám nejaký obľúbený koníček. Akurát rada nakupujem, zároveň sa obliekam a chodím veľmi rada von s kamarátmi.
2. Ja nemám nejaké obľúbené jedlo. Väčšinou mi chutí všetko, ale medzi moje obľúbené patria napríklad šaláty alebo v poslednom čase čína.
3. V poslednej dobe počúvam skôr kapely. Najviac sa mi zapáčila Zoči Voči. Páčia sa mi ich pesničky a celkovo taký štýl hudby. Samozrejme nepočúvam len ich, vypočujem si aj Justina Biebera a podobné. :)
4. Najradšej z môjho šatníka šatníka nosím asi kockovanú košeľu z Tally Wejlu. Je červeno-modrá a kúpila som si ju raz na nákupoch s babami. Hneď mi padla do oka a stála asi 16 eur.
5. Môj najobľúbenejší film je asi Na víne sú hviezdy. Mám ho pozretý fakt veľakrát, ale vždy ma nadchne a rada si ho pozriem znovu a znovu.
6. Nad obchodom sa neviem moc rozhodnúť. Takisto ako Ema, tak všetky rifle mám z Tally Wejlu. Tam mi sedia najviac rifle a sú kvalitné. Ale, že by to bol môj najobľúbenejší obchod to asi nie. Najradšej mám C&A alebo New Yorker. Síce New Yorker má niekedy hroznú kvalitu oblečenia, ale zato má štýlové kúsky, ale nie vždy z najhoršieho materiálu.
7. Ja by som chcela navštíviť mnoho krajín a miest. Najviac ma zaujal asi Amsterdam, veľa sme sa o ňom učili a znie to lákavo. Ďalej by som chcela navštíviť Londýn, Paríž alebo Monako. Niekedy sa mi to snáď podarí. :)
8. Knihy extra nečítam, ale najviac sa mi páčili asi Papierové miesta od Johna Greena.
9. Najobľúbenejší herec je za mňa Teo James. Herečku neviem úplne presne, ale dajme tomu, že Shailene Woodley.
10. Aplikácia za mňa je asi We Heart It. Rada si tam pozerám inšpirácie a celkovo fotky, citáty a tak.

Ahojte
Ema, Ada a Domča <3Share:

1 komentár:

♥♥♥

♥♥♥